Angel juicer 8500s

Historia koreańskiej firmy Angel Co., Ltd. sięga początku lat osiemdziesiątych XX wieku. Od samego początku przedmiotem jej działalności była produkcja nowoczesnych wyciskarek do soków. Obecnie, na rynku polskim do nabycia jest kilka różnych urządzeń tego producenta. Jednym z nich jest model 8500s.

Wyciskarka angel juicer 8500s to sprzęt przeznaczony do użytku domowego. Urządzenie niemal w całości wykonane jest ze stali nierdzewnej najwyższej jakości. Stal chromowo-niklowa, której użyto do produkcji tej wyciskarki, wykorzystywana jest również do wytwarzania narzędzi chirurgicznych oraz różnego rodzaju implantów. Cechą charakterystyczną tego materiału jest to, że jest on całkowicie obojętny biochemicznie. Dzięki temu, nawet podczas długiego użytkowania nie wchodzi w żadną reakcję chemiczną z innymi substancjami i nie wydziela żadnych szkodliwych substancji. Jest to szczególnie ważne dla alergików i osób, które podczas wyciskania soku, nie godzą się na żadne kompromisy.

Wyciskarka angel juicer 8500s wyposażona jest w dwa wałki ślimakowe. Wałki te obracając się powoli, stopniowo miażdżą surowiec i popychają go w kierunku sita. Rozdrobniony surowiec po dotarciu do sita, zostaje przez nie przeciskany. Dzięki temu, że sito posiada otwory o różnej średnicy, sok w miarę przeciskania staje się coraz bardziej klarowny i wolny od pulpy. Wyjątkowa budowa wałków oraz sita sprawia, że urządzenie charakteryzuje się najwyższą skutecznością w pozyskiwaniu soku ze wszystkich rodzajów owoców i warzyw. Wyciskarka równie dobrze radzi sobie z twardymi, korzennymi warzywami, jak i świeżymi ziołami. Zastosowanie wysokogatunkowej stali oraz wolnoobrotowego silnika dużej mocy powoduje, że otrzymany sok nie rozwarstwia się i długo utrzymuje świeżość.

Decydując się na zakup wyciskarki angel juicer 8500s należy liczyć się ze sporym wydatkiem. Urządzenie wraz z dodatkowymi akcesoriami w postaci szklanego dzbanka oraz zestawu uszczelek jest dostępne w sprzedaży za niespełna 6 000 zł. Za tą cenę uzyskuje się sprzęt niezwykle efektowny i wydajny, zdolny do pozyskiwania litra soku w czasie 4-5 minut. Warto wiedzieć także, że producent udziela pięcioletniej gwarancji na silnik zamontowany w wyciskarce oraz trzyletniej gwarancji na pozostałe podzespoły.

Źródło: Wyciskam Zdrowie